**** Park Hotel MORRIS /ubytovanie Novy Bor

Park Hotel Novy Bor MORRIS
 
Parkhotel Morris v Novom Bore je luxusný seminárny hotel so širokou ponukou poskytovaných služieb, určený pre business klientov, jednotlivcov, cestovné kancelárie aj skupiny.

Parkhotel Morris sa nachádza v pokojnej časti mesta Nový Bor, v rozsiahlom parku, neďaleko centra. Hotel sa prezentuje novými dekoráciami, modernou gastronómiou a profesionálnym personálom a rozsiahlym balneocentrom so soľnou jaskyňou.

Ubytovanie
Parkhotel Morris ponúka luxusné ubytovanie v 39 izbách. Izby navodzujú príjemnú atmosféru k nerušenému odpočinku a spánku. Nevyhnutným vybavením každej štandardnej izby je TV + SAT a telefón a miniobčerstvenie.

First Class Exclusive izba - 34 dvojposteľových izieb, ktoré je možné pripraviť aj ako jednolôžkové. Možnosť balkónu. Ďalej 3 malé apartmány pre 1-3 osoby, v ktorých je obývacia izba, spálňa, kúpeľňa s priestrannou vaňou. HANDICAP 2 špeciálne vybavené izby pre samostatný pohyb hostí na invalidnom vozíku, majú upravené kúpeľne a toalety umožňujú jednoduchú obsluhu.

Na každej izbe je možné pripraviť prístelku. Celková kapacita hotela vrátane prísteliek je cca 100 miest. Výber designu izby podľa priania. Pre najmenších hostí postieľka, detská sedačka. Zvierací maznáčik je akceptovaný.

Gastronómia
Návštevníkom Parkhotelu Nový Bor je k dispozícii reštaurácia Atrium, lobby bar (30 miest), salóniky a v letnom období dve novo otvorené vonkajšie terasy (50 miest). Luxusná atypická átriová reštaurácia navodzuje pocit posedenia priamo pod holým nebom. Vo Vašom príjemnom zážitku Vás presvedčí aj moderná gastronómia jedálneho lístka a príjemná obsluha. Decentný štýl, výzdoba kvetinami. Kapacita 65 - 120 miest podľa stolovania.

Raňajky sa podávajú od 7 do 10 hodín. Pre skupiny v reštaurácii Atrium radi zabezpečia polpenziu, plnú penziu, niekoľko-chodová menu alebo rauty.

Konferenčné služby
Konferenčné centrum sa skladá zo vstupnej haly, 1. sály s kapacitou až 100 miest a 2. sály s možnosťou členenia na 3 samostatne využiteľné salóniky s celkovou kapacitou 90 miest. Jednotlivých salónikov je 6, každý s kapacitou 25 miest vrátane stolovej úpravy.

Ďalšie služby
K relaxačným službám Parkhotelu patrí vlastné fitness v Českej Lípe (cca 10 min. autom) a wellness centrum, ktoré je priamo v hoteli Morris v Novom Bore. K sprievodným službám patrí zabezpečenie kozmetických i kaderníckých služieb, tiež v hoteli alebo možnosť využitia Športového areálu Česká Lípa - bazén, aquapark, vírivé vane, relaxačný kútik, rozplavovací bazén, fitness, aeróbne sály ai.

V hoteli zaisťujú individuálny služby zákazníkom, pripravujú bankety, rauty, svadobné hostiny, semináre. Svojou širokou ponukou služieb sa Parkhotel Morris radí medzi prestížne hotely v širokom okolí. Navštívte Parkhotel Morris a zistíte, že Vašu prejavenú dôveru nesklame.
Park Hotel Novy Bor MORRIS - Služba na recepcii je 24 hodínPark Hotel Novy Bor MORRIS - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPark Hotel Novy Bor MORRIS - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPark Hotel Novy Bor MORRIS - V hoteli je biliardPark Hotel Novy Bor MORRIS - Pri hotely je vlastné parkoviskoPark Hotel Novy Bor MORRIS - hotel má reštauráciuPark Hotel Novy Bor MORRIS -  kadernictvo - holičstvoPark Hotel Novy Bor MORRIS - možnosť pripojenia na internetPark Hotel Novy Bor MORRIS - k dispozícii letná terasaPark Hotel Novy Bor MORRIS - k dispozícii kavareňPark Hotel Novy Bor MORRIS - tenis - v blízkosti hotelaPark Hotel Novy Bor MORRIS - Televizor má príjem satelitných  programůPark Hotel Novy Bor MORRIS - Iybz sú vybavené televízoromPark Hotel Novy Bor MORRIS - Izby s vlastnou kúpelkouPark Hotel Novy Bor MORRIS - Izby s vlastnou toaletouPark Hotel Novy Bor MORRIS - v izbach je telefon